Støre Arkitekter AS har spesialisert seg på prosjektering av boliger av høy kvalitet.
Vi jobber både med boliger/hytter for privatpersoner og eksklusive leilighetsprosjekter for utbyggere.

Medarbeiderne på kontoret har en variert og bred kompetanse. Vi har omfattende erfaring med de offentlige prosessene. Kontoret er BIM basert og bruker ulike 3D og illustrative data verktøy, men utvikler også prosjekter og løsninger gjennom håndskisser, tegning og fysiske modeller. Vi har i tillegg høy kompetanse innenfor 3D-printing og droneteknologi.

I vårt arbeid har vi hovedfokus på design og kvalitativ formskaping.  Vi søker alltid etter de virkelig gode løsningene der både det estetiske og praktiske er ivaretatt.
Vi jobber tett med våre oppdragsgivere og utvikler boligene i et nært og fortrolig samarbeid. 

 

Av hensyn til våre byggherrer og oppdragsgivere har vi valgt å ikke vise noen referanseprosjekter på våre hjemmesider. Dette kan fås ved spesielle henvendelser.

Besøksadresse:
Støre Arkitekter AS
Holmenveien 3F, 0374 Oslo

Org nr. 814 862 682

Jon H. Støre
Arkitekt Mnal (Partner)

jon@stoere.no

+47 932 02 900

Nina Tvete
Arkitekt Mnal (Partner)

nina@stoere.no

+47 950 94 718

Karina Eriksen

Interiør Arkitekt MNIL

Lighting designer (Partner)
 

karina@stoere.no

+47 917 89 302

Helene D. Andersen
Interiør Arkitekt MNIL 
(Partner)

helene@stoere.no

+47 930 60 633

Alexander Møller

Arkitekt M.Arch

alexander@stoere.no

+47 484 03 405

Jon Grasdal
Arkitekt Mnal

grasdal@stoere.no

+47 48401882

Peder hjemmeside.jpg

Peder Lodding

Arkitekt MNAL

peder@stoere.no

+47 47809536

Hanne hjemmeside.jpg

Hanne Vigeland Askim

Arkitekt MNAL

hanne@stoere.no

+47 988 54 705

Nicholas Oslington
Arkitekt Mnal (Partner)

nicholas@stoere.no

+47 934 22 014

Margrethe Munthe Magnus

Arkitekt MNAL

margrethe@stoere.no

+47 95918182

Janne Hillmann

Administrasjon

janne@stoere.no

+47 900 80 219

Eric hjemmeside.jpg

Eric Svenkerud

Arkitekt MNAL

eric@stoere.no

+47 959 29 512

Berit hjemmeside.jpg

Berit Dahl

Rådgiver

berit@stoere.no

+47 907 46 444

Anine Kildal

Arkitekt MNAL

Anine@stoere.no

+47 472 53 441

 post@stoere.no                                                                                                                                                                                                                          

Copyright © 2020 Støre AS, Alle rettigheter reservert.