Støre Arkitekter AS har spesialisert seg på prosjektering av boliger av høy kvalitet.
Vi jobber både med boliger/hytter for privatpersoner og eksklusive leilighetsprosjekter for utbyggere.

Medarbeiderne på kontoret har en variert og bred kompetanse. Vi har omfattende erfaring med de offentlige prosessene. Kontoret er BIM basert og bruker ulike 3D og illustrative data verktøy, men utvikler også prosjekter og løsninger gjennom håndskisser, tegning og fysiske modeller. Vi har i tillegg høy kompetanse innenfor 3D-printing og droneteknologi.

I vårt arbeid har vi hovedfokus på design og kvalitativ formskaping.  Vi søker alltid etter de virkelig gode løsningene der både det estetiske og praktiske er ivaretatt.
Vi jobber tett med våre oppdragsgivere og utvikler boligene i et nært og fortrolig samarbeid. 

 

Av hensyn til våre byggherrer og oppdragsgivere har vi valgt å ikke vise noen referanseprosjekter på våre hjemmesider. Dette kan fås ved spesielle henvendelser.

Besøksadresse:
Støre Arkitekter AS
Holmenveien 1, 0374 Oslo

Org nr. 814 862 682

Jon H. Støre
Arkitekt Mnal (Partner)

jon@stoere.no

+47 932 02 900

Nina Tvete
Arkitekt Mnal (Partner)

nina@stoere.no

+47 950 94 718

Nicholas Oslington
Arkitekt Mnal (Partner)

nicholas@stoere.no

+47 934 22 014

Karina Eriksen

Interiør Arkitekt MNIL

Lighting designer

(Partner)

karina@stoere.no

+47 917 89 302

Jon Grasdal
Arkitekt Mnal

grasdal@stoere.no

+47 48401882

Margrethe Munthe Magnus

Arkitekt MNAL

margrethe@stoere.no

+47 95918182

Alexander Møller

Arkitekt M.Arch

alexander@stoere.no

+47 484 03 405

Helene D. Andersen
Interiør Arkitekt MNIL

(Partner)

helene@stoere.no

+47 930 60 633

Janne Hillmann

Administrasjon

janne@stoere.no

+47 900 80 219

Tlf: +47 22 14 61 37                                                                                                                                                                                                                                                 post@stoere.no      

Copyright © 2020 Støre AS, Alle rettigheter reservert.